| Aktuality | Svaz | Závody | Kluby | Žebříčky | Inzerce | Diskuse | Odkazy |
Reklama

Novinky
Odkazy
Vyhledávání
Termínovka
Aktuality - časopis
Kluby
Hostované domény
Fórum pro všechny
Verze systému



Nacházíte se ve zkušební verzi systému a databáze !!!
Ostrá verze systému a databáze se nachází zde : www.mushing.cz


Termínový kalendář - Sezóna - 2003/2004 - tisk daného výběru
Typ závodu Sezóna Zařazen do seriálu
Stát      

Chcete vložit nový závod do TK ??? Není nic jednoduššího ... Stačí se přihlásit do systému ... Nemáte přístup ??? Nevadí ... stačí se registrovat ... (odkaz vpravo pod přihlašovacími údaji)

Datum Typ Č.z. Místo Název + seriál Stav
24.08. - 24.08.2003 2003/7 Dolce u Trutnova Malý a velký železný pes Platný
12.09. - 13.09.2003 2003/25 Hrubý Jeseník 2003 Stezkou vlka- dog treking Platný (P)
20.09. - 21.09.2003 2003/5 Maxičky Maxičky - Canicross Platný (P)(V)
04.10. - 05.10.2003 2003/2 Hrob Hrobská jízda II. Platný (P)(V)
04.10. - 05.10.2003 2003/12 Jičín- pod Zebínem Jičín Platný (P)(V)
11.10. - 12.10.2003 2003/24 Sadská Sadská 2003 Platný (P)(V)
11.10. - 12.10.2003 2003/10 Náměšť na Hané Cakovsko-novodvorský okruh Platný (P)(V)
18.10. - 19.10.2003 2003/15 Červený Kostelec BONO 2003 Platný (P)(V)
25.10. - 26.10.2003 2003/39 Bernartice n. Odrou Bernartice n. Odrou Platný (P)(V)
25.10. - 26.10.2003 2003/40 Bernartice n. Odrou Bernartice n. Odrou Platný (P)(V)
08.11. - 09.11.2003 2003/9 Přeštěnice Přeštěnice u Milevska III.ročník Platný (P)(V)
15.11. - 16.11.2003 2003/26 Točník Točník 2003 Platný (P)(V)
15.11. - 16.11.2003 2003/29 Hustopeče u Brna Pohoda v Hustopečích Platný (P)(V)
22.11. - 23.11.2003 2003/4 PLZEŇ - Bílá Hora Mistrovství republiky na suchu Platný (P)(V)
29.11. - 30.11.2003 2003/50 Tři studně Tři Studně Zrušen
29.11. - 30.11.2003 2003/28 Aranda de Duero (E) MS IFSS na suchu Platný
29.11. - 30.11.2003 2003/31 Hradec Králové-Běleč nad Orlic HRADECKÝ MID Platný (P)(V)
06.12. - 07.12.2003 2003/38 Šilheřovice Kreyzel Cup 2003 Platný (P)(V)
06.12. - 07.12.2003 2003/36 Sedlice-Pilský mlýn Sedlice Platný (V)
13.12. - 14.12.2003 2003/41 Bernartice n. Odrou Bernartice n. Odrou Platný (V)
13.12. - 14.12.2003 2003/42 Bernartice n. Odrou Bernartice n. Odrou Zrušen
03.01. - 04.01.2004 2003/20 Cottendorf (D) Eurocup FISTC- 1. závod Čeká na schválení
03.01. - 04.01.2004 2003/47 Tři Studně Tři Studně, ESDRA CUP Platný (P)(V)
04.01. - 05.01.2004 2003/21 Weng /Steiermark (A) Eurocup FISTC- 2. závod Čeká na schválení
10.01. - 11.01.2004 2003/32 Komáří Vížka - Krupka Komárka 2004 Platný (P)(V)
10.01. - 11.01.2004 2003/52 Winterberg (D) ESDRA-Cup Platný
17.01. - 18.01.2004 2003/43 Bernartice n. Odrou Bernartice n. Odrou Zrušen
17.01. - 18.01.2004 2003/44 Bernartice n. Odrou Bernartice n. Odrou Zrušen
17.01. - 18.01.2004 2003/16 Janovičky u Broumova JANOVIČKY 04 Platný (P)(V)
21.01. - 24.01.2004 2003/13 Deštné v Orlických horách Šediváčkův long 2004, ME FISTC- long Platný (P)(V)
21.01. - 23.01.2004 2003/14 Deštné v Orlických horách Šediváčkův long- ME FISTC- mid Platný (P)(V)
24.01. - 25.01.2004 2003/27 Zadov Zadov 2004 Platný (P)(V)
31.01. - 01.02.2004 2003/8 Jiřetín pod Jedlovou Eurocup FISTC Platný (P)(V)
06.02. - 08.02.2004 2003/1 Javorový Vrch Windy trail 2004 Zrušen (P)
06.02. - 08.02.2004 2003/22 Donovaly (SK) Eurocup FISTC- 3. závod Čeká na schválení
08.02. - 09.02.2004 2003/48 Tři Studně Tři Studně, Finále MR Zrušen (P)
13.02. - 15.02.2004 2003/17 Wildsteig (D) ME ESDRA Sprint Zrušen
13.02. - 15.02.2004 2003/19 Auronzo (I) ME FISTC- sprint Čeká na schválení
14.02. - 15.02.2004 2003/6 Klášter u Nové Bystřice Českou Kanadou 2004, Finále MR MID Platný (P)(V)
19.02. - 22.02.2004 2003/23 Vrchlabí ,,LEDOVÁ JÍZDA,, Platný (P)(V)
21.02. - 22.02.2004 2003/46 Bernartice n. Odrou Bernartice n. Odrou Zrušen
21.02. - 22.02.2004 2003/45 Bernartice n. Odrou Bernartice n. Odrou Zrušen
21.02. - 22.02.2004 2003/51 Hybe (SK) EP ESDRA, SP IFSS Platný (P)(V)
27.02. - 29.02.2004 2003/18 Vassieux en Vercours (F) ME ESDRA Mid Platný
28.02. - 02.03.2004 2003/33 Capartice Long Trail Českého lesa Zrušen
28.02. - 29.02.2004 2003/37 Bystřec - Červenovodské sed Pohár lady BRIGIT Magadan Platný (P)(V)
29.02. - 29.02.2004 2003/49 Říčky v O.h. (pouze SKJ) Pohár Honzy Fajta Platný (P)(V)
06.03. - 07.03.2004 2003/11 Náměšť na Hané-Nové Dvory Cakovsko-novodvorský okruh Platný (V)
07.03. - 07.03.2004 2003/35 STRÁŽNÉ (pouze SKJ) BLACK TRAIL Platný (P)(V)
12.03. - 14.03.2004 2003/34 Vrchlabí - Kněžice GRAND PRIX, SP IFSS Platný (P)(V)
13.03. - 14.03.2004 2003/30 Hustopeče u Brna Hustopečská pětka Platný (P)(V)
16.04. - 18.04.2004 2003/53 Jirkov - Červený Hrádek Krušnohorský dogtrekking Čeká na schválení (P)
13.05. - 16.05.2004 2003/3 LIPOVÁ LÁZNĚ Dogtrekking stopou strejdy Šeráka Platný (P)


reklama

Vstup pro členy
ID člena
Heslo
Registrovat

Info více
přihlášeni jsou 0 členi
právě si čtou 3 lidé

Vyhledávání


rozšířené vyhledávání

Webhosting


Vygenerováno za 0,25436 vteřin
Počet zobrazených stránek 28 920 286, verze systému 0.40

copyright © www.mushing.cz , e-mail: mushing@mushing.cz
created by www.invite.cz, e-mail:
invite@invite.cz, tel.: 0603 590 731
stránky jsou optimalizovány pro MSIE 4.0 a vyšší a rozlišení 800x600