| Aktuality | Svaz | Závody | Kluby | Žebříčky | Inzerce | Diskuse | Odkazy |
Reklama

Novinky
Odkazy
Vyhledávání
Termínovka
Aktuality - časopis
Kluby
Hostované domény
Fórum pro všechny
Verze systémuNacházíte se ve zkušební verzi systému a databáze !!!
Ostrá verze systému a databáze se nachází zde : www.mushing.cz


Verze systému


Popis verzí
VerzeDatumPopis
0.40 18.12.2002 Byl zprovozněn modul Správce dat. Více se dovíte po přihlášení v aktualitách.
0.39 18.12.2002 Byl zprovozněn modul statistik. Více se dovíte kliknutím na VÍCE v pravém menu vedle INFO.
0.38 17.12.2002 Zveřejněno vkládání článků a jejich úpravy v časopisu pro přihlášené členy s právy autora.
0.37 08.11.2002 Zprovozněn seznam RZT včetně možnosti ho exportovat do CSV souboru.
0.36 15.10.2002 Bylo umožněno si zažádat o RZT. Žádost o RZT si může podat libovolný člen klubu, který má přístup do systému pro členy svého klubu, kteří mají platnou licenci.
0.35 27.09.2002 Dnes bylo umožněno zadávání propozic. Propozice může zadávat člen klubu který závod pořádá. Více informací o zadávání propozic najdete ve článku přístupném členům.
0.34 23.09.2002 U free fóra a fóra u článků přibyla možnost pro neregistrované uživatele se podepsat. Ne každý má konto na serveru www.mushing.cz.
Dále bylo změněno označení DID za ID člena. DID je totiž identifikace člověka který má platnou licenci a to hodně lidí v klubech nemá. Také DID má jiný tvar než jsme zde zveřejňovali.
0.33 19.09.2002 Protože se většina lidí neodhlašovala, bylo nastaveno automatické odhlášení po 20 minutách nečinnosti (zobrazení stránky).
0.32 17.09.2002 Byl upraven modul úpravy závodů v TK. Pokud ho editujete a nic nezměníte nebude se automaticky posílat e-mail ale budete na to upozorněni. Tento krok je příprava pro zadávání propozic.
0.31 16.09.2002 Byla upravena registrace do systému. Díky tomu že byly rozeslány hesla všem členům SSPS, je možné provádět registraci automaticky na základě tohoto hesla. Registrace po zadání správného hesla automaticky vytvoří účet v systému a vybídne Vás ke změně hesla.
0.30 07.08.2002 Do vyhledávání přibylo prohledávání členského fóra. Na to se zapomnělo.
Upraven vzhled tiskovych modulu. Uz by tam neměly být žádné barvy. Bude se to tisknout rychleji a lépe.
Byla opravena drobná chyba ve vkládání článků.
Všem přihlášeným je umožněno upravovat informace o závodu který pořádá jeho klub. Po kazdé úpravě je odeslán e-mail na administrátory. WebAdministrátoři mohou upravovat všechny závody.
Ve shvalování TK přibyla volba odmítnutí závodu (ten se pak nezobrazuje v TK). U každého odmítnutí by mělo být vysvětlení. Po odmítnutí je zaslána zpráva na potřebné e-maily.
0.29 05.08.2002 Právě byl zprovozněn tiskový modul pro časopis. Tozn. že pokud kliknete na Verzi pro tisk tak se Vám otevře nové okno prohlížeče ze kterého by neměl být problém daný článek vytisknout.
Dále přibyla verze pro tisk u termínovky. V horní části termínovky přibyl odkaz na stránku která se otevře s Vaším výběrem a tu si můžete vytisknout. Výběr musí být předem potvrzený formulářem !!!
0.28 02.08.2002 Do vyhledávání přibyla možnost vyhledávat v seznamu klubů, seznamu členů (Lubošovi to tak chybělo). Dále umí vyhledávání nalézt daný řetězec i v seznamu registrovaných a platných odkazů.
0.27 31.07.2002 Dnes byly zprovozněny statistiky www.mushing.cz (analýza log souboru, který generuje web server). Naleznete je zde. Byly zprovozněny i statistiky pro všechny domény 3. řádu (např. obriskala.mushing.cz/stats ap.) naleznete je vzdy v podadresáři /stats dané domény.
0.26 30.07.2002 Dnes byl zprovozněn administrační systém reklamních kampaní. Dále přibyla funkce u reklamních kampaní která zajišťuje samoobnovení reklamní kampaně až doběhne (pokud je u ní nastaveno že se má obnovit).
0.25 29.07.2002 Byl zprovozněn jednoduchý reklamní systém pro dlouhé bannery. V současné době se budou dlouhé bannery zobrazovat pouze v dolní části stránek.
Následně byl zprovozněn i systém pro čtvercovou reklamu.
0.24 26.07.2002 Bylo provedeno mnoho malých úprav.

Znovu byla zpřístupněna registrace. Požadavky na registraci budou posuzovány přísněji.
Další změna je nastavení minimální délky hesla na 5 znaků. Proto pokud se přihlásíte a Vaše heslo je kratší budete vybídnuti ke změně hesla.
Seznam uživatelů v administraci se nyní řadí dle jména.
Přibylo zobrazení čísla závodu v termínovce a ve schvalování závodů do TK.
U uživatelů přibyla položka země (příprava na zpřístupnění systému zahraničním uživatelům - vkládání zahraničních závodů).
Byla upravena administrace článků (článek jde nyní i odmítnout a výběrová obrazovka byla rozdělena na platné články, články čekající na schválení a odmítnuté články - ať se to neplete, nyní se články v administraci třídí dle data vložení - stejně jako na veřejně přístupných stránkách).
Zobrazení jednotlivých článků je nyní také chráněno stejně jako zobrazení náhledů, tzn. že si jednotlivé články jen pro členy už nikdo nepřečte i když se jakýmkoliv způsobem dozví číslo článku.
Byla opravena chyba u fór pod články. Pokud nebyl uživatel přihlášen tak se jeho příspěvky nezobrazovaly a ukazoval se počet příspěvků větší než skutečně byl.
Byl zprovozněn jednoduchý reklamní systém pro textovou reklamu.
0.23 25.07.2002 Dnes byl zprovozněn kompletní modul odkazů (zobrazování, vkládání, administrace). Každý zaregistrovaný návštěvník systému si může požádat o vložení odkazu do systému. Ten po prověření bude zveřejněn. Dnes odpoledne byly taky nahrány nové data od Heleny Levíčkové (z 17.06.2002).
0.22 23.07.2002 Byl zprovozněn server www.mushing.cz
0.21 19.07.2002 Přibyla možnost pro administrátory omezit přístup na určité články pouze členům systému. Ostatní návštěvníci kteří se nepřihlásí do systému je neuvidí !!!
0.20 18.07.2002 Do fór přibyla volba zobrazení posledních příspěvků. U závodnů v termínovém kalendáři přibyl odkaz (po kliknutí na místo závodu) na detaily (propozice) daného závodu.
0.19 12.07.2002 Do vyhledávání přibylo prohledání veškerých fór včetně těch pod články. Každý vidí jen ty výsledky vyhledávání na které má přístup. Bylo zprovozněno fórum pro členy systému mushing.cz. V časopisu (úplně dole) byl přidán odkaz na funkci historie. Tato funkce zobrazí seznam 100 posledních článků + možnost listování v historii.
0.18 11.07.2002 Byly vloženy nové články (ze starého systému), celkem začalo být tedy více článků než bylo maximální počet zobrazených, proto přibylo listování v článcích. Byla trochu upravena funkčnost fór. Pokud se díváte na nějaký příspěvek je už automaticky nastaven formulář pro odpověď na daný příspěvek. Bylo zprovozněno vyhledávání v článcích. Prohledávané položky jsou nadpis článku, náhled článku a obsah článku. V horní části stránky se nyní zobrazují tipy systému. Bylo zprovozněno vyhledávání ve free fóru.
0.17 10.07.2002 Byl zprovozněn systém pro automatizované přidávání závodů do TK. Tuto možnost naleznete po přihlášení v termínovce. Po vyplnění formuláře se odešle informační mail na administrátory svazu (i na kontaktní adresu zadanou ve formuláři). Administrátoři pak budou mít možnost daný závod schválit.
0.16 09.07.2002 Zprovozněna termínovka (ne sice se všemi plánovanými funkcemi). V současné době se pracuje na tom aby si každý pořadatel mohl dát žádost o zařazení do TK přes www rozhraní mushing.cz
0.15 08.07.2002 Plno malych uprav ... napr. vzhled a oprava chyb v casopisu ap. Převedeny články ze staré verze www.mushing.cz publikované v sezóně 2001-2002 do časopisu. Byly zprovozněny diskuse pod články. Ne ale u každého článku je diskuse založena. O tom zda bude založena diskuse si rozhodne sám autor článku. Byly trochu zvětšeny formuláře pro psaní příspěvků do fór.
0.14 07.07.2002 Byla zprovozněna administrace rubrik časopisu a začaly práce na vkládání a administraci článků. Pokud se budete nacházet v modulu časopis bude Vám přístupné menu všech rubrik časopisu. Byla zprovozněna část administrace článků, kde pověřené osoby mohou administrovat články (zplatňovat je - aby byly viditelné ap.).
0.13 02.07.2002 Zprovozněno automatické zakládání uživatelů z vašich požadavků, včetně automatického odeslání e-mailu s heslem. Do casopisu pribyla moznost hlasovat ale prozatim s velkym omezenim ..., dale se take pocita ctenost clanku (jejich zobrazeni). Pokud jste prihlaseni a podivate se na seznam prihlasenych je v tomto seznamu primo odkaz na detail dane osoby a mnoho jinych drobnosti.
0.12 26.06.2002 Byl založen číselník typů závodů (Sprint Saně ap.), začalo se dělat na termínovce (převod dat ze starého systému). Byly založeny fóra pro Svazové adminy a autory článků (ať není vše v jednom fóru a ať se v tom vyznáme). V seznamu klubů byly doplněny odkazy na www prezentace jednotlivých klubů. U clenu SSPS jsem se snazil omezit zobrazovani e-mailu pokud jich nekdo mel vice a zobrazovani telefonu ale to se moc nepovedlo ... az najdete nejaky problem tak ho prosim nahlaste ... Trosku jsem poopravil seznam telefonu v databazi takze by to uz problemy delat nemelo ...
0.11 25.06.2002 Byl dodělán modul kluby kam až to šlo ... teď už je potřeba trochu naplnit databazi ať to pěkně vypadá. Přibyly funkce do Aktualit (seznam článků rubriky, seznam článků autora) + mnoho dalších drobností. Byl zprovozněn formulář pro úpravu hesla, tzn. že si každý může sám změnit heslo. Byl zprovozněn formulář pro žádosti o registraci do systému. Administrátoři ale prozatím nemají udělané rozhraní pro správu těchto žádostí ... snad zítra ...
0.10 24.06.2002 Přibyl modul Kluby. Tato část v této chvíli obsahuje seznam klubů, detail klubu včetně seznamu členů daného klubu a detail člena SSPS. Na podrobnejších informacích o klubech a členech se pracuje (výsledky ap.)
0.09 21.06.2002 Byla zprovozněna část časopisu ... seznam náhledů článků, výpis celého článku a diskuse k článkům (ale ty ještě nejsou naplněny)
0.08 20.06.2002 Dnes byla zprovozněna část systému informující uživatele o všech doménách 3. řádu v doméně mushing.cz. Také zástupci klubů a význačných závodů mohou pomocí objednávkového formuláře požádat o zřízení domény 3. řádu. Zda bude nebo nebude tato doména zřízena rozhodne správce systému nebo vedení SSPS. Přibyli i nějaké úpravy modulu správy uživatelů, opět přístupné pouze administrátorům.
0.07 19.06.2002 V teto verzi pribyl prihlasenym osobam odkaz na seznam prave prihlasenych osob. Dale byly jeste trochu vice zvyrazneny hlavni temata diskusi. A pro administratory pribyla funkce administrace uzivatelu systemu. Odkaz na odhlaseni byl presunut ke jmenu prihlasene osoby.
0.06 18.06.2002 V Info (pravy sloupec) pribyl pocet uzivatelu ctouci si tento web. Navic zacala kontrola necinnosti prihlasenych lidi. Pokud nekdo 2 hodiny ani neklikne je automaticky odhlasen.
0.05 17.06.2002 Fóra byly upraveny, zpřehledněny a nabyly takové formy že se dají použít i jako diskuse pod jednotlivými články. Navíc přibyla informace za jak dlouho byla stránka vygenerována (pro kontrolu) a kolik je právě přihlášeno lidí. Opravena rotace fotek v horním levém rohu, tak jak by to mělo být.
0.04 15.06.2002 Fóra - byly zprovozněny fóra pro administrátory systému a fórum pro všechny uživatele. Kdo může tak to prosím otestujte. Díky
0.03 14.06.2002 Zprovozněno dynamické vkládání menu pro jednotlivé moduly a zprovozněna část modulu administrace - vkládání a zobrazování verzí systému.
0.02 11.06.2002 Zprovozněno přihlašování (odhlašování) do (ze) systému a vymyšlen způsob vkládání různých modulů ap.
0.01 10.06.2002 Základní verze návrhu nového systému pro mushing.cz nyní dostupný na serveru new.mushing.cz
0.00 07.06.2002 DNS a maily domény mushing.cz byly přesměrovány na nový server magda.invite.cz


reklama

Vstup pro členy
ID člena
Heslo
Registrovat

Info více
přihlášen je 1 člen
právě si čtou 3 lidé

Vyhledávání


rozšířené vyhledávání

Webhosting


Vygenerováno za 0,14769 vteřin
Počet zobrazených stránek 37 464 444, verze systému 0.40

copyright © www.mushing.cz , e-mail: mushing@mushing.cz
created by www.invite.cz, e-mail:
invite@invite.cz, tel.: 0603 590 731
stránky jsou optimalizovány pro MSIE 4.0 a vyšší a rozlišení 800x600