Hostované domény
Fórum pro všechny
Verze systému

Nacházíte se ve zkušební verzi systému a databáze !!!

Chiomonte 2006- propagační závod FISTC v rámci zimních Olympijských her - Torino 2006 (23468)
2006-02-10 14:07:22 Henychová Jana - rubrika Informace o závodech
Martin Škoda dojel na skvělém druhém místě.

Z SMS zpráv 12.2.2006
Druhý den zavodu byl jeste úspěšnější než jsme čekali. Pejskové uz věděli co je čeká a tak se pustili do druhého kola s nečekanou chutí. V některý extrémních sjezdech byli k neudržení a měl jsem co dělat aby mě někde neztratili. Na tretiho Havenaar jsem videl na několika úsecích a jeho náskok se výrazně zkracoval. Bylo vidět, ľe ho to znervózňovalo a nas to naopak vyburcovalo jeste k lepšímu výkonu. Do cíle jsme dojeli takřka společně. Byla to skvělá jízda a ukázalo se to i na čase. Zlepšili jsme se o 1min a 20s o proti prvnímu kolu. Ve výsledku to znamenalo, že jsme smazali náskok i druhého Van Nistelrooye a ješte ho o 19 s porazili. Prvni Ka_bohrer pojistil své vedení a ješte nam 23s přidal. Druhé místo je super vysledek. Kdyľ jsem poprvé uviděl startovku spokojil bych se i s pátým mystem. Nejúspěšnější byla výprava Německa. Zvítězila v 5-ti kategoriích. Těsně za nimi byli Francouzi. Škoda, že od nás nepřijelo více zástupců. Je pravda, že informací o tomto závodě bylo pomálu a to zavinilo mizernou účast našich závodníků. Závod byl po organizační stránce dobre zvládnutý a italové se za něj nemusí stydět. Nám se tu moc líbilo a je nam líto že budeme opouštět toto krasné místo. Zatim ahoj a vzhůru do Rakouska.
Martin

Z SMS zpráv 11.2.2006:
Tak prvni den je za nami. Dnes odstartovalo 60 závodníků v 10-ti kategoriích. Nejpočetnějąí kategorii je ta naąe c1 kde nastoupilo k zavodu 20 závodníků. Po prvním kole jsme 4 se ztrátou 1min a 27s na Ka_bohrera, 27s na Van Nistelrooye a 18s na Havenaara. Za mnou je 6s Ugo Del Nevo a za min je uz prez 1min. díra. Po dneąku mohu konstatovat, ľe závod je dobře organizován bez nejmenąích problému. Dobrou náladu z dobrého výsledku umocňuje stále krasné počasi. Tak nam drľte palce at je to jeste o trochu lepąí. Čau Martin a Miąa.

Z SMS zpráv 10.2.2006:
Nazdarek příznivci musherskeho sportu. Do Italie jsme dorazili bez problému. Dopravní situace okolo Torina byla dobrá jen dopravní značení na městečko Chiomonte neexistuje. Zachránila nas malá mapka kterou jsme ukazovali kolemjdoucím a ti nam gesty vysvětlovali cestu. Městečko Chiomonte le_í 1490 m nad mořem a vy_krabat se tam s tunovym vlekem neni _ádná sranda. Po náročném stoupání nas přivítalo hezké prostredi a slunné pocasi. Trat je dokonale upravena a technicky narocna. Některé úseky jsou spí_e pro příznivce adrenalinovych sportu. Přesný počet startujících jeste nemáme, ale tohoto závodu se účastní zástupci ceska, francie, nizozemska, německa, polska,_výcarska, rakouska a samozřejmě italie. Dr_te nam palce at tu dobre dopadneme. Cau Martin a Misa ©kodovi.
-----------------------------------

Během druhého týdne v únoru( 10.-12.2.2006) proběhne v Italském Chiomonte závod psích spře_ení pořádaný organizací FISTC jako propagační závod v rámci zimních Olympijských her - Torino 2006. TENTO ZÁVOD NENÍ SOUČÁSTÍ OLYMPIJSKÝCH HER A NEMÁ S NIMI NIC SPOLEČNÉHO A U® VUBEC NE ZAHAJOVACÍ CEREMONIÁL!!!!
V_echny kategorie pojedou stejnou tra' 9km. Byl stanoven klíč k určení počtu závodníků z jednotlivých zemí. Pro nás jsou dvě místa ve skieringu, a po jednom místě v kategoriích A1, B1, C1, C2, D1 a D2. Startovné za v_echny závodníky hradí FISTC. Momentálně je zde otázka jestli mají če_tí závodníci zájem vyrazit do Itálie na závody. Je nutno toto zjistit co nejdříve, proto_e o přebytečná místa mají zájem Italové a ©výcaři. Je potřeba si uvědomit, _e tato oblast je v_eobecně pro nás drahá a podle informací od Franca Mannata jdou ceny v_eho v této oblasti a_ do extrémů!!!

D2- Hubka Petr

Máte zájem jet na tento závod? Odpověď je potřeba sdělit co mo_ná nejdříve, abychom mohli účast nabídnout dal_ím zájemcům a nebo přenechat jiné zemi.

Tento závod pořádá italský a francouvský klub dohromady. Kdo chce bydlet na hotelu, tak si ho musí zajistit. Na stránkách www.fistc.com jsou na hotely telefony. Jinak popravdě toho nijak moc víc nevím. Jakmile zjistím víc, tak to tady zveřejním. Ohledně financování, závodníci neplatí _ádné startovné, jinak si v_e ostatní budou muset platit sami. Jistě tam ale bude muset být úvazi_tě a parkovací plocha pro karavany a tím je pro nás ubytování jistě vyře_eno. Jestli dostanou na_i závodníci nějaký příspěvek od na_eho svazu, tak to se je_tě musí projednat, proto_e tento závod nebude odpovídat směrnici na rozdělování peněz za reprezentaci.